Książka przychodów i rozchodów - lista [?]

Moduł KPiR służy do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Lista przedstawia kolejne zapisy w księdze w danym miesiącu. U dołu listy znajdują się klawisz, które pozwalają na dopisanie kolejnego wydatku/przychodu, edytowanie istniejącego, a także przechodzenie pomiędzy kolejnymi miesiącami.


Oprócz wcześniej wymienionych opcji istnieje również możliwość wydruku przychodów i rozchodów z danego miesiąca. W celu wykonania takiego wydruku należy rozwinąć listę opcji Zestawienie, a następnie wybrać wydruk miesięczny.


Wybranie tej opcji spowoduje wygenerowanie wydruk, który wygląda w następujący sposób:2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie tematu! Zakładam swoją działalność i zastanawiałam się jak się rozliczać, a księga przychodów i rozchodów wydawała mi się całkiem sensownym i prostym rozwiązaniem! dziękuję serdecznie i życzę miłego dnia:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny i bardzo przydatny artykuł! Właśnie tego było mi potrzeba, niedawno złożyłem działalność i miałem mały problem z prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów. Dopiero tutaj udało mi się znaleźć konieczne informacje na ten temat.
    Dziękuję i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.